LETECKÁ A NÁMORNÁ PREPRAVA

Vďaka strategickej partnerskej spolupráci s jednou z najväčších logistických firiem na svete Hellmann Worldwide Logistics dokážeme zabezpečiť prvotriedny servis v leteckej a námornej preprave kdekoľvek na svete.

Náš tím leteckej prepravy je súčasťou siete HWL a ich špecialistov, ktorí neustále monitorujú priame lety, konsolidácie a služby "door to door". Vďaka globálnym informačným systémom dokážeme poskytnúť vynikajúce služby.

S vybranými dodávateľmi zabezpečujeme, aby zásielky našich zákazníkov boli doručené načas a bez poškodenia. Hlavné služby, ktoré poskytujeme v leteckej preprave sú najmä štandardné letecké zásielky, urgentné letecké zásielky, konsolidované letecké zásielky, nadrozmerné letecké zásielky, služby "door to door" a OBC. Dlhoročné skúsenosti so zabezpečovaním služieb leteckej prepravy nám umožňujú poskytovať spoľahlivé služby a pripravovať najlepšie riešenia pre svojich zákazníkov.

V námornej preprave doručujeme na dennej báze zásielky všetkých tvarov a rozmerov presne podľa inštrukcií našich zákazníkov.

Správna sprievodná dokumentácia, preclievanie zásielok a manipulácia s tovarom počas importu a exportu tovaru je integrovaná súčasť portfólia našich služieb námornej prepravy.

V rámci integrovanej siete spolupracujeme so spoľahlivými, overenými a nákladovo efektívnymi dodávateľmi. Dodávateľské podmienky spolupráce sú dojednávané globálne spoločnosťou HWL ako aj lokálne našim tímov a pre svojich zákazníkov vyberáme najlepšie dodávateľské podmienky.

Nezáleží na tom, aký druh tovaru prepravujeme, naši špecialisti ako aj špecialisti siete Hellmann Worldwide Logistics poskytujú rýchle, spoľahlivé a cenovo dostupné riešenia v námornej preprave.

Image

Letecká a námorná preprava

Image

Cestná preprava

Image

Kontraktná logistika

Image

Time Critical

Image

Železničná preprava

Image

Colná deklarácia

Nájdete nás aj na